please wait, site is loading

Fotograf reklamowy

Reklama jest dźwignią handlu – zwłaszcza ta, która oddziałuje na zmysł wzroku. W końcu najczęściej kupujemy przede wszystkim oczami.

Przygotowujesz nowy katalog produktów? Tworzysz reklamy outdoorowe, a może wystawę na witrynę sklepową? To tylko kilka sytuacji, w których pomóc może Ci doświadczony fotograf produktowy. To osoba, która rozumie nie tylko podstawowe zasady wykonywania zdjęć, ale i te rządzące światem marketingu oraz promocji. Bo produkt, by dobrze wyglądał, musi zostać przedstawiony w odpowiednim świetle oraz otoczeniu.

Szukasz eksperta, który wykona atrakcyjne zdjęcia? Jako fotograf reklamowy z doświadczeniem i pasją – jestem do Twojej dyspozycji.

 

Profesjonalny fotograf produktowy: Warszawa i okolice

 

Jako fotograf reklamowy pracuję od wielu lat. Najczęściej – w branży gastronomicznej. Wykonuję również sesje produktowe, fotografie biznesowe, zdjęcia i filmy do prezentacji firm i znacznie więcej.

  • Współpracuję ze znanymi tytułami prasowymi (m.in. Naj, Moje Gotowanie, Pani Domu, Przyjaciółka), największymi firmami na rynku oraz popularnymi lokalami gastronomicznymi.
  • Pracuję, korzystając z nowoczesnego sprzętu, dostosowanego do specyfiki fotografii produktowej.
  • Dbam o dopasowanie stylu i charakteru zdjęć do wizerunku i systemu identyfikacji wizualnej marki.
  • Działam kreatywnie, stale poszukując nowych środków wyrazu, nie zapominając o zasadach, jakie rządzą współczesnym marketingiem.

 

Jeśli potrzebny Ci fotograf produktowy, któremu bez wahania możesz zaufać – skontaktuj się. Zapewniam przejrzyste i uczciwe warunki współpracy i dopasowuje się do potrzeb biznesowych moich Klientów.

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiem telefonicznie, mailowo, a najlepiej – podczas spotkania.

Zachęcam również do przejrzenia mojego portfolio. Zajrzyj i zdecyduj, czy odpowiada Ci estetyka, w której tworzę.