please wait, site is loading

Filmy i zdjęcia z drona

Na rzeczywistość czasem warto spojrzeć z góry. Zmiana perspektywy pozwala dostrzec zupełnie nowe szczegóły. Właśnie dlatego, tak popularne stają się filmy z drona oraz zdjęcia z drona. Specjalista, który dysponuje odpowiednim sprzętem, wykona je z łatwością. Tworzysz materiał reklamowy, film promujący firmę lub miasto, a może marzysz o wyjątkowej pamiątce z wesela? Skontaktuj się – tworzę filmy z drona, które pozwalają doskonale uchwycić magię momentu.

 

Nie tylko filmy z drona: Warszawa i okolice

 

Wykonywanie fotografii oraz filmów to moja pasja i profesja. Zajmuję się ich tworzeniem od lat – współpracując głównie z agencjami reklamowymi, restauracjami oraz firmami, ale także klientami indywidualnymi. Moje filmy oraz zdjęcia z drona mogą stać się doskonałym uzupełnieniem fotorelacji z ważnej uroczystości, czy jednym z elementów komunikacji promocyjnej.

 

Postaw na profesjonalizm

 

Doświadczenie, wiedza teoretyczna i praktyczna, a przede wszystkim „oko” do wyłapywania tego, co najważniejsze sprawia, że masz pewność, że efekty Cię zachwycą.

  • Pracuję w oparciu o nowoczesny sprzęt z wysokiej półki – od niego, w dużej mierze, zależy jakość zdjęć i filmów wykonywanych z góry.
  • Działam kreatywnie – wyważając między odzwierciedleniem rzeczywistości a nadawaniem jej nutki magii.
  • Twoja wizja efektu końcowego oraz komunikat, jaki chcesz przekazać za pośrednictwem zdjęć czy filmu są dla mnie kluczowe.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się! Wspólnie ustalimy zakres oraz szczegóły naszej współpracy.